(2√15-√18)(√18+√5)-√90 виконати дії розширено


Ответы на вопрос

Отвечает Левит Григорий.
2√270+2√75-18-√90-√90=2*3√30+2*5√3-18-3√10-3√10=
=6√30+10√3-6√10-18