Складіт рівняння дотичної до графіка функції y= -x^3-2x^2-3x+4 у точці x0=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Георгиев Максим.
Y'(x)=-3x^2-4x-3, y'(-2)=-7, y(-2)=10.
y-10=-7(x+2)=>y=-7x-4.
Ответ: y=-7x-4