Знайдіть значення виразуквадр.корень 14-m,якщо m=5,m=-2,m=14


Ответы на вопрос

Отвечает Тимкин Вадим.

1) Для m=5;14-5=9 Квадратний корінь з 9 =3

2)  Для m=-2;14-(-2)=14+2=16 Квадратний корінь з 16 =4

3)  Для m=14;14-14=0 Квадратний корінь з 0 =0