sin ( 2π - L ) спростіть вираз


Ответы на вопрос

Отвечает Быстрова Виктория.
Треба визначити який знак буде мати синус(тобто знаходимо по колу)
крутимо по колу на 2п і синус в 2-ій четверті додатний, тобто:
\sin(2 \pi - \alpha )=\sin  \alpha