Спростіть вираз корінь із 9у+ корінь із 16у-корінь із 36у


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Валерия.
 \sqrt{9*y}+ \sqrt{16*y} - \sqrt{36*y}=3 \sqrt{y}+4 \sqrt{y}-6 \sqrt{y}=\sqrt{y}