За яких значень а точка 3 є точкою максимуму функції y=x^3/3-((a+3)x^2)/2+3ax


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
y= \frac{x^3}{3}- \frac{x^2(a+3)}{2} +3ax \\ y'=x^2-2x(a+3)+3a \\  \\ y'(3)=0\\ 0=3^2-6(a+3)+3a \\ 0=-9-3a\\ a=-3