Знайдіть найбільше значення функції: y=6x-x^2


Ответы на вопрос

Отвечает Маяковская Вика.

Pervaja proizvodnaja = 6-2x, Poka 6-2x =0, polučajem x=3
Vtoraja proizvodnaja = -2.
Dlja x=3 maximum
y = 6.3 -3.3 = 9
V točke / 3,9/.