. Графіком квадратичної функції є парабола, що має вершину у початку координат і проходить через

точку А(2; -8). Задайте цю функцію формулою.

Ответы на вопрос

Отвечает Хайрат Лаура.
У=к*х²
подставим координаты точки А: х=2  у=-8
-8=к*2²
к=-8:4=-2
у=-2х²