У книжці бракувало кількох листків на лівій сторінці стояв номр 18 а на правій 41 скільки листків

бракувало між ними

Ответы на вопрос

Отвечает Гаделисламов Ильмир.
По формуле арифметической прогрессии
an=an+d(n-1)
an=18+x(41-4)
X- это последовательность
an=18+x*40
x=40-18
x=22
2)22:2=11