Знайдіть суму шести перших членів геометричної прогресії 3 ;6


Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.
B1 = 3;
b2 = 6
q = b2/b1 = 6/3 = 2
Sn = b1(q^n - 1)/(q - 1)
n = 6
S6 = 3·(2^6 - 1)/(2-1) = 3·63 = 189
Ответ: 189