Число -2 з коренем рівняння 3x2+5x+c=0 знайдіть другий корінь і значення с


Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Олег.
Т.к. -2 - корень, то можем найти значение с.
3\cdot(-2)^2+5\cdot(-2)+c=0\\
12-10+c=0\\
c=-2 \Rightarrow
3x^2+5x-2=0\\
D=25+24=49\\
x_1= \frac{-5+7}{6}= \frac{2}{3}= \frac{1}{3}   \\
x_2= \frac{-5-7}{6}= \frac{-12}{6}= -2