Знайдіть область визначення функції y=4/x²-5x​


Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Мария.

Решение на прикреплённой фотографии


Отвечает Михно Маша.

Відповідь:

Область визначення функції y = 4/(x^2 - 5x) можна знайти, визначивши будь-які значення x, які зроблять знаменник рівним нулю, оскільки ділення на нуль не визначено.

x^2 - 5x = 0 для x = 0 і x = 5

Отже, ми маємо два значення x, які роблять знаменник рівним нулю. Отже, наша область визначення — це всі дійсні значення x, крім 0 і 5.

Таким чином, область визначення функції y = 4/(x^2 - 5x) задана набором усіх дійсних чисел, крім 0 і 5, або (-∞,0) U (0,5) U (5,∞ ).

Пояснення: