Спростіть вираз 27b^3-(3b-1)(9b^2+3b+1)+b+7 і обчисліть його значення якщо b=5,712​


Ответы на вопрос

Отвечает Прякина Полина.
27b³-(3b-1)(9b²+3b+1)+b+7=27b³-(27b³+9b²+3b-9b²-3b-1)+b+7=27b³-(27b³-1)+b+7=27b³-27b³+1+b+7=(b+8)

при b=5,712

(b+8)=5,712+8=13,712.

Ответ: 13712