В групі є 25 студентів. Необхідно виділити трьох студентів, які б провідали хворого. Скількома

способами це можна зробити?

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Михаил.

Ответ:

2300

Объяснение:

С(знизу 25 зверху 3)=25!/22!×3!=25×24×23/6=25×4×23=100×23=2300