Одночасно підкидають два гральні кубики. Яка ймо- вірність того, що модуль різниці очок на кубиках

дорів нюе 4?​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Расул.

Ответ:

1/9

Объяснение:

Ситуація може як здійснення однієї з наступних можливих подій:

на першому кубику 1, на другому 5

на першому кубику 2, на другому 6

на першому кубику 5, на другому 1

на першому кубику 6, на другому 2

Всього цих ситуацій 4.

Кількість всіх можливих ситуацій = 6*6 = 36

оскільки кількість граней (воно ж і кількість можливих ситуацій) у кожного кубика 6.

Ймовірність = 4/36=1/9