Обчислити значення похідної даної функції в точці х0, f(x)=√4x²-5x, x0=-1 (під коренем весь вираз

(4х²-5x))​

Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Роберт.

Ответ:

Використовуючи правило ланцюгового диференціювання, маємо:

f'(x) = (1/2)*(4x^2-5x)^(-1/2)*(8x-5)

Тоді, підставляючи x0=-1, отримуємо:

f'(-1) = (1/2)*(4(-1)^2-5(-1))^(-1/2)*(8(-1)-5) = (1/2)*(4+5)^(-1/2)*(-13) = -13/3√9.