Доведіть a^3-3a^2+a-3≥0, якщо а≥3​


Ответы на вопрос

Отвечает Задорина Катя.

Объяснение:

якщо а>3 то замість а можна підставити будь яке число що є більше за 3, отже получаємо

4³-3×4²+4-3=64-3×16+4-3=64-48+4-3=17

17>0