Побудуйте в одній системі координат графіки функцій: y = x² i y = 2х - 3 та знайдіть координати їх

точок перетину.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тляшев Руслан.

Ответ:

система не має рішення

Объяснение:

{\begin{array}{|c|c|c|c|c|c|c|c|}\cline {1-8}x&-3&-2&-1&0&1&2&3 \\ \cline {1-8}y=x^{2}&9&4&1&0&1&4&9 \\ \cline {1-8}\end{array}}\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ {\begin{array}{|c|c|c|}\cline {1-3}x&0&2 \\ \cline {1-3}y=2 \; x - 3&-3&1 \\ \cline {1-3}\end{array}}