Відстань 60 км мотоцикліст на дві години швидше ніж велосипедист Яка швидкість кожного з них Якщо

швидкість мотоцикліста на 40 км год більша ніж велосипедист

Ответы на вопрос

Отвечает Сміхура Оля.

Ответ:

60 км/год, 20 км/год.

Объяснение:

Нехай швидкість велосипедиста х км/год, тоді швидкість мотоцикліст х-40 км/год. Маємо рівняння:

60/(х-40) - 60/х = 2

60х-60х+2400=2х²-80х

х²-40х-1200=0

За теоремою Вієта х=-20 (не підходить)  х=60.

Швидкість мотоцикліста 60 км/год, швидкість велосипедиста 60-40=20 км/год.