Знайдіть суму десяти перших членів арифметичної прогресії , якщо її перший член дорівнює -6, а

четвертий дорівнює 2,4.

Ответы на вопрос

Отвечает Сабанчин Илья.

Ответ: 68

Объяснение:

a4=a1+3d,  2,4=-6+3d,  3d=8,4,  d=2,8

S10=(2a1+9d)*10/2=(-12+9*2,8)*10/2=(-12+25,2)*5=13,3*5=68