Знайдіть сторони прямокутника, якщо його периметр дорівнює 32 м, а площа — 64 м²


Ответы на вопрос

Отвечает Метлушко Дима.

S = a*b

P = 2(a+b)

Система:

a*b = 64

2(a+b)=32

Рішення системи у вкладенні:

a=8

b=8

Отже, це квадрат, у якого всі сторони по 8 см