Замініть на вираз 5х-3у-2х-9у на тривожно рівний йому​


Ответы на вопрос

Отвечает Згурский Макс.

Ответ:

5х-3у-2х-9у = 3х - 12у = 3(х-4у)

Объяснение:

тривожно рівний йому​ =)

зводимо подібні, виносим спільний множник