Довжина відрізка AB=4см.На відрізку взято точки М і К так що AM,MK,KB =1:2:3.MK-?


Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Татьяна.
Нехай х-коефіцієнт пропорційності, тоді АМ=х, МК=2х, КВ=3х.
х+2х+3х=4
6х=4
х=4/6
х=2/3
МК=2/3•2=4/3=1 1/3(одна ціла, одна третя)