Написати рівняння дотичної до кривої y=x^2-6x+2, що проходить паралельно прямій y=-2x+8.


Ответы на вопрос

Отвечает Ткачёва Юля.

Ответ:

y=-2x-10

Объяснение:

y=f'(x0)(x-x0)+f(x0)

f'(x)=2x-6;  f'(x0)=2x0-6=-2⇒2x0=-2+6⇒x0=4/2=2

f(x0)=2²-6×2+2=-6

y=-2(x+2)-6⇒y=-2x-10