СРОЧНО! ДАЮ 50 БАЛЛОВ! Якщо х1=2 і х2= -4 корені рівняння x2 + px + q = 0, то Виберіть одну

відповідь: р= 2, q=8 р= -2, q=-8 р= 2, q=-8 р= -2, q=8

Ответы на вопрос

Отвечает Авраменко Богдан.

Ответ:

Р=2, q=-8

Объяснение:

Так як за теоремою Вієта х1+х2 = - р

Х1*х2 = q

Отвечает Воронова Анастасия.

Ответ:

Відповідь:

х1²+х2²=р²

Покрокове пояснення:

х1+х2=-р , якщо піднести х1 іх2 до квадрату , і -р до квадрату, отримаємо відповідь

х1²+х2²=р²

Объяснение: