Дано арифметичну прогресію (аn) знайдіть а5 якщо а1=6, d=3. розв'язок​


Ответы на вопрос

Отвечает Селиванов Матвей.

Відповідь:

Пояснення:

a5=a1+d(n-1)=6+4x3=18