Знайдіть суму нескінченої геометричної прогресії 9;3;1;.....​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьма Анастасія.

Ответ:

Объяснение:

b₁ = 9

b₂ = 3

b₃ = 1

q = 1/3

Для бесконечно убывающей  геом. прогр. S = \frac{b_{1}}{1-q}

S = \frac{9}{1-\frac{1}{3} }  = \frac{27}{2}  = 13.5