ДОПОМОЖІТЬ ! Знайти сьомий лчен та суму перших двадцяти членів арифметичної прогресії: -15 ;

-12,5; -10;....

Ответы на вопрос

Отвечает Аламанова Алуа.

Объяснение:

d=2,5

a7=a1+6d

a7=-15+6*2,5

a7=15-15

a7=0

a20=a1+19d

a20=-15+19*2,5

a20=32,5

S20= a1+a20/2*20

s20=-15+32,5/10

s20=-17,5/10

s20=1,75