Обчисли суму перших 4 членів геометричної прогресії, якщо b1 = 7 і q= 2. Sn =

срочнооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Гвоздиков Николай.

b1 = 7 і q = 2

Sn = b1(qn-1)/q-1

Sn4 = b1(q4-1)/q-1

Sn4 = 7(16-1)/2-1 = 7×15/1 = 105