Знайдіть суму членів арифметичної прогресії 2,5,8 з десятого по двадцятий включно.


Ответы на вопрос

Отвечает Лабковский Даня.

Ответ:

Объяснение:

a₁=2 ; d=5-2=3

Sn=(2a₁+d(n-1))n/2

S₉=(2*2+3*8)*9/2=(4+24)9/2=28*9/2=14*9=126

S₂₀=(2*2+3*19)*20/2=(4+57)*10=610

S₁₀₋₂₀=S₂₀-S₉=610-126=484