Знайдіть четвертий член геомет ричнох прогресії (bn) b1=9 ;q=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Маркопольський Макс.

Ответ:  243.

Объяснение:

Дано.  b1=9;  q=3​. Знайдіть b4 геометричноii прогресії

---------------

Решение.

bn = b1*q^(n-1);

b4 = 9*3³ = 9*27=243.