Чому дорівнює другий член нескінченно спадної геометричної прогресії,сума якої 9,а

знаменник-1/3?А)-6;Б)6;В)-4;Г)4​

Ответы на вопрос

Отвечает Грибачёв Кирилл.

Відповідь: -4 в)

Пояснення:

S= b1/(1-q)

9=b1/(1+1/3)=b1/(4/3)

b1=9×4/3=12

b2=b1×q=12×(-1/3)=-4