Задайте формулою функцію, графік якої проходить через точку А(1; 4) паралельно графіку функції

у=3х−1

Ответы на вопрос

Отвечает Пацолта Владислав.

Ответ:

y=kx+b¹ || y=kx+b²,

y=kx¹+b¹ || y=3x-1 -> k=3.

A(1;4) -> 3×1+b¹=4, 3+b¹=4, b¹=1.

Графік: y=3x+1.