знайдіть восьмий член і суму дванадцяти перших членів арифметичної прогресії (аn) якщо а1 = 4, а2 =

8​

Ответы на вопрос

Отвечает Лунёва Виктория.

Объяснение:

a_1=4\ \ \ \ a_2=8\ \ \ \ a_8=?\ \ \ \ S_{12}=?\\ d=a_2-a_1=8-4=4.\\a_8=4+(8-1)*4=4+7*4=4+28=32.\\S_{12}=\frac{2*4+(12-1)*4}{2}*12=(8+11*4)*6=(8+44)*6=52*6=312.

Ответ: a₈=32    S₁₂=312.