Знайдіть значення похідної функції f(x)=x sin x у точці хо=π\ 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Модин Федя.

f(x) = x \sin(x)

f'(x) = (x \sin(x) )' = (x)' \sin(x)  + x( \sin(x) )' =  \sin(x)  + x \cos(x)

f'( \frac{\pi}{2} ) =  \sin( \frac{\pi}{2} )  +  \frac{\pi}{2}  \cos( \frac{\pi}{2} )  = 1 +  \frac{\pi}{2}  \times 0 = 1

Відповідь: 1.