Знайдіть екстремуми функції У=2Х²-Х


Ответы на вопрос

Отвечает Mukhina Angelina.

Відповідь:

Мінімальне значення - 1/8є у точці x=1/4

Пояснення:

Y=x^2+(-1x),a=2,b=-1

x=-1/2*2

x=1/4

Y=2x^2-x,x=1/4

Y=-1/8

Мінімальне значення - 1/8є у точці x=1/4