Обчисліть суму десяти перших членів арифметичної прогресії якщо а1=14 і а10=-22.​


Ответы на вопрос

Отвечает Абдракынова Альмира.

a_{1}=14\\\\a_{10}=-22\\\\S_{10}=\frac{a_{1}+a_{10}}{2}*10=(a_{1}+a_{10} )*5=(14-22)*5=-40\\\\\boxed{S_{10}=-40}