Обчислити суму перших 11 членів арифметичної прогресії (an), якщо дані перші члени: 2;8;... S11 =


Ответы на вопрос

Отвечает Комолова Дарья.

Ответ:71.5

Объяснение: формула для знаходження суми арифметичної прогресії Sn=b1+bn/2•n. 2 и 8 це b1 і b2, a n-11.

S11=2+11/2•11=71.5