за якого значення параметра n рівняння x^2-8x+n=0 моє два корені , один з яких у 10 разів більший

від іншого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Батырбекова Аяулым.

Позначимо перший корінь через x_1, а другий корінь через x_2. За умовою x_2=10x_1. Використаємо теорему Вієта:

x_1+x_2=x_1+10x_1=8\\11x_1=8\\x_1=\dfrac{8}{11}\\x_2=10x_1=\dfrac{80}{11}\\n=x_1 \cdot x_2=\dfrac{8}{11} \cdot \dfrac{80}{11}=\dfrac{640}{121}.