На двох полицях 112 книжок. Якщо на другу полицю поставити 50% від кількості, що вже стояла, то на

ній стане на 26 більше, ніж на першій полиці. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку?​​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбалкин Никита.

1,3(112х - х) - х = 26

145,6 - 1,3х - х = 26

- 1,3х - х = 26 - 145,6

- 2,3х = - 119,6

х = 119,6 : (-2,3)

х = 52

Отже на першій полиці було 52 книжки а на 2 було 112-52=60

Відповідь: 52;60