Знайди невідомі сторони та гострі кути прямокутного трикутника за гіпотенузою та гострим кутом:

а) с = 8, а = 70°; 6) с=16, q = 76°​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Миша.

Ответ:

a) 7.52  и 2.72, 20°

б)15.52 и 3.84, 14°

Объяснение:

a=c*sinα

b=c*cosα

β=90°-α

a) a=8*sin70°≈8*0.94≈7.52

   b=8*cos70°≈8*0.34≈2.72

β=90°-70°=20°

б)a=16*sin76°≈16*0.97≈15.52

a=16*cos76°≈16*0.24≈3.84

β=90°-76°=14°