Графік лінійної функції проходить через точки (–4; 5) і (12; 1). Задайте цю функцію формулою.


Ответы на вопрос

Отвечает Михалко Мария.

Ответ:

Объяснение:

A(-4;5)    ;   B(12;1)

ми створюємо систему рівнянь

{yA=kxA+b

{yB=kxB+b

{k*(-4)+b=5

{k*12+b=1

{-4k+b=5  | * 3

{12k+b=1

     {-12k+3b=15

(+)   {12k+b=1

===========.

            4b=16 == > b=4     підставимо в (1) рівняння

-12k+3*4=15

-12k=15-12

-12k=3 | : -12

k=-1/4

отримують потрібну функцію

Y=-1/4 x +4