Знайдіть найбільше і найменше значення функції проміжку : 1)y=4x/x^2+1 [-2;4]​


Ответы на вопрос

Отвечает Рябчикова Дарья.
Мин у=4*(-2)/(-2)^2+1 у=-8/5 у=-1,6
Макс у=4*4/4^2+1 у=16/17