25 баллов срочно! різниця двух чисел дорівнює 10, а різниця їх квадратів стангвить 240. знайдіть ці

цифри

Ответы на вопрос

Отвечает Плетникова Катя.

Ответ: х-у=10, х²-у²=(х-у)*(х+у)=240⇒240=10*(х+у)⇒х+у=24⇒х=24-у. тогда 24-у-у=24-2*у=10⇒2*у=14⇒у=7, х=24-7=17.

Ответ: х=17, у=7.

Объяснение: