У геометричній прогресії х3 = 18, q = 3, знайдіть х1 і суму трьох перших членів. Помогите

пожалуйста, срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бавыкина Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

x₂=18/3=6

x₁=x₂/3=6/3=2

x₁+x₂+x₃=2+6+18=26