Знайдіть перший член та різницю арифметичної прогресії (an),якщо а4=11; а20=43


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Вероника.

Ответ:

a_4=11\ \ ,\ \ a_{20}=43\\\\a_4=a_1+3d=11\\\\a_{20}=a_1+19d=43\\\\\\\left\{\begin{array}{l}a_1+3d=11\\a_1+19d=43\end{array}\right\ \ \left\{\begin{array}{l}a_1=11-3d\\a_1=43-19d\end{array}\ \ \left\{\begin{array}{l}a_1=11-3d\\11-3d=43-19d\end{array}\right  

\left\{\begin{array}{l}a_1=11-3d\\16d=32\end{array}\right\ \ \left\{\begin{array}{l}a_1=5\\d=2\end{array}\right