При яких значеннях параметра а рівняння 2х^2-8х+а=0 не має коренів?


Ответы на вопрос

Отвечает Курдов Миша.

Ответ:

\boxed{a \in (8;+\infty)}

Объяснение:

2x^{2}  - 8x + a = 0

Квадратне рівняння немає дійсних коренів коли дискримінант менше нуля.

D = 64 - 4 * 2 * a = 64- 8a

D < 0

64 - 8a < 0

64 < 8a|:8

8 < a

a \in (8;+\infty)