Знайдіть цілі розв’язки рівняння (х + у) 2 = (х + 2021)(у − 2021).​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Жанна.

Ответ:

2х+2у=ху-2021х+2021у - 4 084 441

2х+2у-ху+2021х-2021у + 4 084 441=0

-ху+2023х-2019у+4084441=0