Розвяжіть графічно систему рівнянт Х²+у²=4 Х+у=2 Розвяжіть Будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Данил.

Ответ:

Объяснение:

\displaystyle\\\left \{ {{x^2+y^2=4} \atop {x+y=2}} \right.; \left \{ {{x^2+(2-x)^2=4} \atop {y=2-x}} \right.\\\\\\ \left \{ {{x^2+4-4x+x^2=4} \atop {y=2-x}} \right.; \left \{ {{2x^2-4x=0} \atop {y=2-x}} \right. \\\\\\\left \{ {{2x(x-2)=0} \atop {y=2-x}} \right.

x_1=0;y_1=2\\\\x_2=2;y_2=0\\\\Otvet:(0;2)~~(2;0)