1. Виконайте піднесення до квадрата:(3 - n)^2 (у другій степені)​


Ответы на вопрос

Отвечает Шулев Андрей.

Відповідь:

(3-n)²=9-6n+n²

Пояснення:

Я робила за цією  формулою:

(а-b)²=a²-2ab+b²

(3-n)²=3²-2*3n+n² =9-6n+n²

*- означає помножити